Call pickup nedir?

Arama cevaplama özelliği, yerel telefonunuzdaki kuruluştaki başka bir telefona cevap vermenizi sağlar. Bu, başka bir telefon çalarken IP telefonundaki PickUp(softkey) tuşuna basılarak gerçekleştirilir. Çağrı otomatik olarak yerel telefona aktarılır, burada cevaplayabilirsiniz. Tabii ki, organizasyon büyük ve aynı anda birçok zil telefonu olabilir, bu nedenle çağrı alma size telefonları gruplara bölme fırsatı verir.

Diğer zil telefonlarına cevap vermenin üç yöntemi:

■ Directed pickup(Yönlü alıcı): Başka bir zil telefonunu, doğrudan PickUp yazılım tuşuna basarak ve zil telefonunun dahili numarasını arayarak çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Ardından aramayı aktarır ve hemen yerel telefonunuzda cevaplar.
■ Local group pickup(Yerel grup alma): Pickup düğmesine basarak ve ikinci çevir sesini duyduğunuzda yıldız işareti (*) girerek telefonunuzla aynı arama grubundaki başka çalan bir telefonu cevaplayabiliriniz.
■ Other group pickup(Diğer grup alma): GPickUp düğmesine basarak ve ikinci çevir sesini duyduğunuzda diğer grup numarasını girerek başka bir gruptaki çalan telefonu cevaplayabilirsiniz.

Leave A Comment